You are here

Најдобриот македонски филмски критичар на сите времиња!

Или како да нарачаш десет 220 минутни штрудли - без поштарина.

Багра обично не прави реклами, ама баткава дефинитивно ја заслужува. Да напишеш 129 886 зборови или 645 045 букви и тоа све рецензија на порки е за восхит. Целиот документ симнете го тука, а ако немате намера да нарачувате ништо и сакате да прочитате само дел од раскошните критики кликајте на повеќе.YELLOW SERRANO 106' USA * Микс на ебачки сцени од повеќе филмови, но има и 3 лезбо сцени. Сите се со 5 минутно траење во коешто е дадено ебење на различни женски во различни пози и партнери. Во сите нив женските пушат лудо а потоа се насадуваат на цврстиот кур, кого го примаат до јајца. Присутни се сите варијанти на ебење, кога избричени пички примаат долги куришта кои свршуваат меѓу бујните цицки за да потоа повторно продолжат да се ебат во влажните дупки. Лезбо сцените се со милување на клиторисите меѓусебе и со пикање прсти во пичките.
CUMM BROTHERS # 15 : HOT PRIMAL SEX 120' USA ** Згодна плавуша прима во уста два кура кои мора да бидат добро обдарени за да ја поебат јако. Таа наизменично го прима во уста, газот и пичката која е избричена. Типовите свршуваат по два пати, но за нив тоа е задоволство бидејќи женската е незаситна. И во втората сцена истиот пар:овојпат ебе една црнка која лудо се насадува на тврдите куришта, наизменично менувајќи го едниот со другиот партнер. За да има курот цврстина добро го лиже. Силни се ебењата кога таа е поебана во газ, моментот на влегување на дебелиот кур во тесното газе е незаборавен. Свршувањето е истотака јако прикажано со сета жестокост кога спермата излегува.
CHERRY PEPPER: CUM SHOTS # 1 112' USA ** Микс од сцени на ебење на различни партнери кои се ебат во различни пози и варијанти. Прикажани се преку 20 сцени на тројца мажи со една жена, две жени со еден маж, лижење, пушење, анал, сендвич, свршување во уста. Сцените се 3 до 5 минути чисто ебење, на избричени пички со искусни мажи со дебели куришта.
Creme de la face 17: SEMEN FOR SEVEN 118' USA *** Повеќето женски во овој филм се дебитантки а сите свршувања се во лице. Има анален секс, многу жестока ебачина, пришто тврдите куришта наизменично се наоѓаат во влакнестите пички или меѓу бујните цицки. Сцените се снимени без монтажа што ќе рече ебачината е без режија и е жестока.
TOYS FOR TWATS 115' USA * Филм со лезбо инсерти од постари филмови. Најпознатите порно глумици во овој филм се без машка придружба и тие сами водат љубов, со многу еротика, лижење, милување и бакнување. Сами се задоволуваат доведувајќи се до лудило. Во филмот можете да видите како водат љубов две, три иповеќе учеснички и меѓу нив: Т. Адамс, Кејша, Е. Бојер, Т. Раи, Џ. Лин, Н. Хартли.
CREME DE LA FACE # 14: KISS MY CUM 116' USA *** И додека тој ја ебе женската , во раката држи камера и снима како таа му го пуши, му ја превлекува кожичката преку глава, како и го става во пичка, во анус и притоа тешко влегува, како и свршува во уста и повторно и го начукува во газ. Пред тоа и ја лиже влажната пичка. Сите сцени на свршување се снимени со две камери од различен агол, па така моментот кога спермата се разлева по уста се гледа од блиску и подалеку. Многу сцени каде тесните газиња примаат цврст кур кој ја шири нивната дупка. Женските во филмот се слаби, плави, црнки и дебели со огромни цицки, меѓу кои има свршување.
TRANSEXUAL GAME SHOW 56' USA *** Во овој филм секој ебе секого. Жена со цицки на големо изненадување на мажот има кур, но тоа не му пречи да ја поебе во чмар, а да свршат заедно двајцата. Или две трансексуалки се ебат меѓусебно, откако претходно добро ќе си ги испушат куровите. Јадра трансексуалка растура маж на кого му го начукува во анус, па и го пуши но затоа заедно свршуваат во потоци од сперма. Две нови плави транссексуалки и “НОРМАЛНА” се ебат, едната со прсти ја влажи втората а другата и го пуши на трансексуалката. Потоа трансексуалката влегува со курот во пичката, пошто дури и свршува.
Cumm brothers # 19: The devil made my good it 118' USA *** Дваца типови растураат две женски а како ги ебат и сами ги снимаат. Пичките прво добро им ги пушат а потоа им ги ставаат во влажните избричени пичња. Женските ги вадат па ги менуваат, но им ги дупат повторно тесните газиња. Убавите сочни газиња се отвараат и ги примаат куриштата до јајца. Свршување во уста. Во следната сцена исто така две со двајца, повторно пушење, жестоко ебење во влакнести пички, па наизменично ставање во газ и пичка и менување на партнерката. Курот го вади кај првата и го става во втората. Свршувањето е во устата на едната женска и додека првиот ја исцеди последната капка доаѓа вториот кој го истура своето семе а спермата се лизга по нежното лице на женските.
TOY FOR TWATS # 2 118' USA *** Жестоки лезбо сцени во кои женските се во кожа, има и ланци но и бичување и камшици. Во нивните розови пички завршуваат вештачки пениси кои во целата должина ги снемува во влажните пички. Тие си го лижат клиторисот ,ја шират пичката, милуваат бујните гради чии брадавици се цврсто издигнати. Во сцените учествуваат две три и четири женски а има и само со по една која самозадоволува.
PREGNANT SCHWANGER # 12 79' EU **?? Три доста долги сцени со бремени жени. Во првиот дел секоја од нив мастурбира со вибратор. Потоа, како правило доаѓа ебачот кој и го начукува курот во избричената пичка. Таа му помага да сврши дркајќи му го пред пичката, за спермата да се разлее пред неа додека таа пак го става курот во пичка, чекајќи нова тура ебачина.
Das beste aus: THE DRAGON LADY 1-6 119' USA ** Микс од филмови на Драгон Лејди. Јапонката е здраво поебана во пичка и чмар а таа задоволно преде. Ситна женска со цврсто тело, здрави цицки е добра и незаситна ебачица. Мажишта со цврсти и дебели куришта прават растур над згодната незаситна јапонка.
Das beste aus: NEGER FICK # 2 120' USA *** Фантастично жестоко ебење само на црни партнери. Згодни обли женски, курести батки, на чии цврсти стапови се наденуваат ситните американки. Ги примаат цели дебелите куришта, лудо мешаат. Цврстите курови влегуваат и во зинатите чмарови. Свршувањето е по лице.
Das beste aus: HAUSFRAUEN CASTING # 1 110' Germanuija *** Кратки миксеви од германско производство. Аматери се ебат пред камера. Природен секс без режија кога женски се здраво поебани од нивните партнери. Розови влажни пички полни со цврсти курови. Нон-стоп ебачина.
DRAGHIXA KOMM MIT MIR BIS ZUR EKSTASE 89' Germanija *** Аматерки се ебат со професионалци.Микс: кратки сцени 5 минути. Добри женски, запалени за секс имаат деби пред камери. Одлично градени риби со цврсти цицки, избричени пичиња се грубо поебани од тип со цврст кур кој ги растура во повеќето сцени, анал, пушење, сперма во лице. Жешко и жестоко.
Das beste aus: SELTSAMES ALLERLEI # 1 119' USA *** Во овој микс филм има што да се види. Мажи со пички а клиториси како куруња. Тие се ебат со други мажи: два огромни дебели кура во уста, два црнечки кура во пичка, ебење со дебели, огромни жени. Жена со кур а ја ебе друг тип, жена џуџе се ебе со курест тип, струја 9 Волти во пичка, два кура во пичка, третиот во чмар, четвртиот во уста.
Das beste aus: ASIA TEENIES # 1 120' USA ** Млади и прекрасни азијаткињи се изебани од искусни мажи, кои знаат како се ебе неискусна девојка. Генг бенг сцена: четворица црнци растураат нежна азијатка, двајца во сендвич а другите двајца куриштата и ги бутаат во уста. Друга секвенца кога разработеното пиче на женската прима два кура истовремено. Лудница. Следи два кура во пичка а третиот во анус и тоа може се разбира. Има и четврт во уста! Две азијатки му ги нудат услугите на ебачот, ширејќи ги пичињата за да го примат дебелиот кур. Оргии,пушење, анални сцени, свршување по лице, свршување надвор од пичката за да потоа и го начука внатре.
DEMENTIA 67' USA ** Дебела жена се ебе со двајца, друга се наоѓа во просторија која има многу вештачки курови. Таа сите наизменично ги пробува. Прекрасна плавуша има кур и ебе друга женска во пичката а потоа и во анусот, па заедно му го пушат на мажјакот, кој потоа двете ги ебе во газ. Сендвич, пичката ја растураат тројца ебачи: едниот во газ, другиот во пичка, а третиот во уста и се менуваат, за да потоа двајца со надрвените куришта ја ебат во анус, па во газ два огромни кура а третиот и го начукува до јајца во уста.
Das beste aus: FOTZEN LACK UND LEDR # 1 117' USA *** Микс филм од многу жешки сцени. Сите учесници се во кожа. Има и ланци, благ С/М. Во пичката на една женска два кура. Тип свршува во чаша која женската ја пие. Тогаш свршува во пичка, спермата тече надвор а ја пие друга женска. Оргија со десетина учесници. Реденка на една женска од повеќе мажи. Интересно.
PRIVATE VIDEO MAGAZINE # 19 90' V. Britanija ** Реклами од филмови а потоа една ебачка сцена. Жесток секс од Привате но во мали количини. Раскошни женски, убаво градени, здраво се ебат со фраери чии тврди куришта ги полнат сочните дупки од женските.
PORT DU CASQUE OBLIGATORE 90' Francija ** Типот ја ебе женската на мотор во движење. Таа му го лиже и го пуши, тој ја лиже. Тоа треба да се види. Има уште неколку моторџиски ебачки сцени, кога курест тип растура женски на мотор на паркинг и отворено, во шоферска кабина. Во други сцени механичари со цврсти куришта ебат прекрасна долгонога женска. Во двете дупки кои се добро пополнети но и разработени жесток секс: анал, сендвич, пушење, свршување во лице.
VERFICKTE KURZ GES CHICHTEN # 2 65' Germanija ** Млади и згодни женски се ебат со нивни врсници. Нежните и розови штотуку разработени пички се отвараат за цврстите и похотни куришта. Клавир штимер ебе музичарка. Двајца батки на запрежна кола во движење ебат женска која го фаќа ритамот на движење на колата , но и ритамот на ебење на двајца млади ебачи кои наизменично во уста, во пичка и газ ја растураат девојката. Во филмот има многу јак, жесток секс, со анални сцени, со сендвичи, пушење, свршување во уста.
BLANKE SCHAMPLIPPEN 90' Germanija ** Микс во кој има многу бричење , но и обоен партнер. Мелез со моќен кур растура младо плаво пиче во многу пози. Потоа тој ја бричи нејзе, таа исто така го бричи него. На креветот се ебат црн пар, по што црнкињата му начукува на белецот вештачки кур во газот. Шеестгодишник со изненадувачки цврст кур ебе дваесетгодишна девојка. Таа сценаја гледа дечкото кој сам се задоволува . Тип со огромен кур до јајца и го начукува долгиот кур во пичката. Млада женска се бричи а потоа се задоволува ширејќи ја пичката и пикајќи во неа прсти и други предмети.
EROS 80' Francija *** Во чамец среде море тип се ебе со две женски пикајќи го цврстиот кур во пичка, газ и уста. Женска на среде железнички мост му го пуши курот на тип кој потоа ја поебува покрај пругата, кога доаѓа друг пар пришто сите се ебат а покрај нив мине воз. Жедните пички ги примаат цврстите курови кои наизменично влегуваат во едната и другата. Има ебење и на плажа кадешто на песок еден пар се ебе жестоко. Таа млада со тесно пиче, тој со добар кур и го бутка од сите пози. Таа задоволно го прима. На крајот (последната сцена) е оргија во дискотека. Женските ги примаат цврстите курови во сите дупки: анал, пичка, реденка, сендвич, ражен, свршување во уста.
FRIVOL: MAMA + PAPA + TOCHTER + SOHN 82' Germanija **** Брат ебе сестра. Тоа го гледа татко му па ја поебува женаси. Потоа татко и син ја ебат куќната помошничка наизменично во нејзината влажна пичка и анус. Таа ги прима до јајца а добро ја цеди секоја капка сперма по свршувањето. На крајот оргија во која учествува цело семејство плус слугинката. Мајката му го пуши на синот, таткото ја ебе ќерката , слугинката им ги лиже јајцата додека тие ебат, потоа сите се менуваат. Цврстите куришта бушат во пичките кои ги издржуваат налетите на мажите а спермата по свршувањето ја лижат.
NEHMI UNS EDLICH 80' Germanija ** Два пара се ебат. Цврстите курови бргу свршуваат, но затоа тие прават уште една тура, бидејќи женските тоа го сакаат. Крупен батка ебе плавуша која му седи на курот и меша а тој од задоволство збеснува. Но таа не дава да сврши па ја менува позата во чатал и јајцата маваат по нејзиниот газ. Свршувањето е бујно и од пичка спермата лета до главата на женската. Две женски се ебат со еден тип кој добро ги работи, па два пара се ебат разменувајќи ги партнерите чии тврди курови се мамка за пичките кои лудо се наденуваат на нив. Анал, пушење, сендвич.
MEGA SHOTS 83' Germanija ***** Микс од филмови во кој има буквално се. Двојна пенетрација во пичка или анус. Чепење на пичка, бисекс сцени, кожа и благ с/м, пикање раце во пичка или газ. Истовремено има две раце во пичка или една во анус друга во газ. Сцена кога типот со цврстиот кур ја ебава женската, друга со рака влегува во пичката и му го дрка курот.
NONNERNE # 2 75' [panija *** Добар шпански филм со калуѓерки кои ги растура еден тип или тие меѓусебе се ебат. При тоа употребуваат свеќи кои горат. Восокот го полеваат по телата. Фантастична крупна плавуша со бујни гради сама си ја гали пичката, бидејќи за нејзе нема маж. Три калуѓерки мастурбираат додека една заробува маж и во ланци го мачи. Се задоволува а тој неможе ништо да стори.
INDEPENDENCE NIGHT 80' USA ** Три женски му го дигаат курот на фраерот, наизменично менувајќи го од уста во уста. Кога ќе биде доволно цврст тие се качуваат на него и лудо се ебат. Неговите големи јајца се наоѓаат исто така во устите на похотните женски. Две женски меѓусебно водат љубов. Кога доаѓа батката тие жедно му го залапуваат и се поебуваат во влажните пички. Следна сцена е ебач со две женски на кого му ги нудат пичките а тој жестоко ги поебува. Лезбо сцена со 4 жени во када. Во завршната сцена е оргија со 7 учесници, 4 жени. Тие секоја на свој начин, некоја пуШи, друга меѓу цицки им ги креваат куровите кои потоа завршуваат во расветаните пички и долго ги ебат.
THE DOME: DAS ERWACHEN 83' Germanija *** Полицијата брка некоја секта и мафиози, но сето тоа зачинето со добро ебење.Во првата сцена се ебе пар во кожа, откако женската ќе муго испуши и зацврсти курот таа седнува на него и јава долго. Типот и свршува во пичка. Следните две сценисе со многу јаки женски со долги нозе кои лудо се ебат. Тие ги примаат цврстите курови до јајца, а со бујните гради го шамараат типот. Свршувањето е бурно а тие потоа ги ставаат куриштата во нивните жедни пички за уште секс.
FOTZNHUR GIER 88' Germanija *** Одлика на овој филм се одличните женски, млади, 20-годишни, кои што жестоко се ебат и наденуваат на цврсти курови. Женска се ебе на маса во кујна, типот и свршува надвор но повторно дебелиот кур го начукува во пичка, па продолжува да ја ебе. Тоа го гледа друг пар, таа му го пуши, тој свршува, но прави уште една тура ебење во газ па уште еднаш свршува. Друг пар дома се ебат: таа му седи во скут и се наденува на тврдиот кур и лудо меша. Тоа го гледа женска која мастурбира а пичето и плаче за кур. Во исто време во друг дел на куќата кога женската ќе види развиен батка со дебел и долг кур, не размислува го лапа и седнува на него, та се ебе бурно. Завршната сцена е оргија каде три девојки се ебат со двајца мажи, секоја затварајќи ја сопствената дупка.
JUNGE BIESTER 70' Germanija ** Млади пичиња не се срамат да се поебат, па макар тоа било и на јавни места: во комби или на брод. Тие одлично ги примаат цврстите куришта во тесните пички. Во една сцена 3 женски се ебат со развиен батка, чиј долг и цврст кур наизменично оди од уста во уста, па од пичка до пичка и завршува во тесниот анус на секоја од нив. Многу пози и варијанти на влегување на курот до јајца во женските.
PREGNANT SCHWANGER # 12 B.Ton 84' *b A*** Три доста долги сцени со бремени жени. Во првиот дел секоја од нив мастурбира со вибратор. Потоа, како правило доаѓа ебачот кој и го начукува курот во избричената пичка. Таа му помага да сврши дркајќи му го пред пичката, за спермата да се разлее пред неа додека таа пак го става курот во пичка, чекајќи нова тура ебачина.
BARE PIGER 86' Germanija * Лезбо сцени, моменти кога жени меќу себе водат љубов. Тие се милуваат, си ги шират пичињата пикајќи прст во нив, го дразнат клиторисот по што во пичката ставаат и поголеми предмети. Комбинациите на женски кои имаат секс се различни по боја и раса, но жестоки во прикажаното. Убавите и нежни пички се примамливи за гледање, но тешко да се ебат. Затоа се тука вештачките пениси со кој се комплетира задоволството.
VAMPIRES: THEY'LL SUCK YOU DRY 84' USA *** Во овој филм буквално секој ебе секого. Започнува со една женска која го води мажот кај друг и оргијата е тука. Жената им ги пуши на обајцата а кога ќе им се дигнат тие прво се изебуваат меѓу себе, по што едниот ја ебе женската и додека неговиот кур е во влажната пичка, во неговото газе е курот на другар му. Вистински воз. Или додека таа му седи на цврстиот кур и меша, во устата на мажот се наоѓа дебел кур и му свршува. Во втората сцена женската истовремено им ги пуши куровите на двајца мажи. Откако ќе им се дигнат едниот го поебува другиот, на кого пак женската му го цица, по што двајцата се вртат кон неа и ја поебуваат, едниот во пичка, другиот во уста. Филм во кој има многу ебачина и меѓу мажи меѓусебе и со жени.
PREPOTENZE 84' Italija **** Одлични женски, добра ебачина, филм што на треба да се пропушти. Жесток и природен секс без режија. Многу здраво ебење, сендвичи, пушење, анал, свршување во уста. Во првата сцена четворка се ебе во дворец на отворено. Две женски се прекрасни а батките што ги ебат имаат долги и цврсти куришта. Пичките се наизменично поебани од нив а свршувањето е во уста. Следната сцена е жестока, една со еден, но камерата добро одблиску доловува како курот влегува во влажната пичка, па излегува за да влезе во чмарот, како јајцата тропкаат по газот, како од возбуда јајцата му ги снемува и бурно свршува во устата на женската. И во останатите три сцени има одлични женски чии избричени пички се цел запалените мажи, чии дебели куришта ги растураат женските пичиња а спермата ја делат во уста.
TEENIES IM FICK RAUSCH 70' Germanija ** Млади девојчиња и нивни врсници се ебат а им помагаат и поискусни партнери. Има анал, сендвичи, пушење, еден тип мастурбира на телефон. Многу ебење воразлични пози. Девојките се поебани и во гази во пичка и во уста од цврсти куришта кои ги Шират тесните пички од девојките.Тие задоволни бараат уште и мешаат како луди пошто мажите бргу ги празнат надрвените куришта за да некое време продолжат да ги ебат женските.
SEX SOCIETY 90' Francija ** Здрава ебачина на раскошни женски со искусни мажи. Има многу пози и варијанти и многу сперма. Присутен е анал во големи количества, кога цврстите и дебели куришта пенетрираат во тесните газиња кои по налетите се шират. Пушење и на два цврсти кура во уста, сендвич кога два кура се наоќаат во пичката и газот на добра женска. Маж ја растура женската ту во расцветаната пичка или стеснетиот чмар, свршување во потоци во уста, а спермата се голта. Во една сцена има и чепење на пичка, кога со две раце и ја шират пичката. Се гледа длабоко како на гинеколошки стол.
PENETRATION THE EAST 80' ^eska *** Приватни снимки на чешки парови кои се ебат на различни места, јавни простории, тениски терен, дома. Бидејќи нема режија ебењето е без договор. Женските, убави и згодни чехињи, се дупат мераклиски, отварајќи ги розовите пички за дигнатите куришта, кои пред тоа ги пушат до јајца. Се свршува во уста или меѓу цицки а спермата се разлева по прекрасните женски тела. Има комбинации еден со една , две со еден, двајца на една. Има една сцена на ебење и во трамвај пред патници, кога типот стоечката и го начукува дебелиот кур во влажната пичка, женската меша и го прима цел. Задоволна ја пие спермата.
SCHWANZQIERINE SCHNECKEN Nema kraj 70' Germanija ** Ебење во кола која е во движење низ град, чепење на пичка во која завршува цела дланка. Многу анал, свршување во уста. Ебење на убави и згодни пички со мажи кои ги доведуваат до лудило. Филмот не е до крај:недостасуваат 10-тина минути.
PREGNANT SCHWANGER: Trot den wird 88' USA ** Бремена жена се самозадоволува, си ја милува зинатата пичка. Во неа пика бештачки кур. Стандардно ебење на бремени жени со запалени мажјаци. Стандард.
SUPER ANIMAL HIGHLIGHTS # 7 113' Holandija ** Коктел со инсерти од повеќе филмови со животни: кучиња, коњи,овца-рунтава црнка, вучјак,четири бразилки со коњи, маж со овца.
SUPER ANIMAL HIGHLIGHTS # 8 119' Holandija ****** Коктел од повеќе филмови. Шампиони во ебење со големи курови. Сами скокаат на жените и ги втеруваат до крај. Сето тоа може да се види во крупен план, Филм кој не треба да се пропушти. На убаво пополнета жена при ебењето со пони и помага поп кој не може да одолее, па и самиот и го забиберува. Млада девојка и зрела жена обработуваат пес. Тетка “си игра” со куче, млафда дејка и се придружува, та заедно си ираат и се ебат со песот. Две љубовни двојки: Жените се ебат со пони, а младите гледаат и дркаат.
SUPER BIG BUSTY CLIPS 110' USA ** Цицки поголеми од лубеници, та за да го докаже тоа носат една лубеница, која во споредба со цицките на женската е мала. Со такви гради располагаат 1ените од овој филм. Тие се милуваат, молзат млеко од нив. Меѓу нив типовите ги тријат цврстите курови кои бурно свршуваат. Има 4 анал сцени, свршување во лице, голтање сперма. Микс.
SUPER BIG BUSTY CLIPS # 3 110' USA ** Тоа не се цицки, тоа се балони. Жени со такви цицки се жестоко поебани од типови кои ги растураат зинатите пички. Мажите ебат мешу огромните гради а свршуваат право во уста и лице. Треба дас се види, да се поверува колку големи цицки можат да постојат.
MEGA NIPPEL Nema kraj 72' USA * Женски со огромни цицки меѓусебе водат љубов. Има и една сцена со ебење. Типот ебе меѓу цицки и тука и свршува. Очајно со само две сцени.
KINKY AMERICAN: GIGANTIC JUGS 110' USA ** Женски со големи цицки водат љубов меѓусебе но жестоко се ебат и со мажи. Тие запалени од огромните балони силно навалуваат, цврстите курови се меѓу цицки и ебењето почнува. Има и сцена каде тројца батки растураат згодна женска а пичката од ебење и станува врчва. Жесток и здрав секс.
Das beste aus: TEENIES UND MONSTERSCHWANZE # 2 120' USA **** Многу добар филм, млади девојки со снежно бела и нежна кожа се ебат со црнци и мелези со огромни куришта. Прво добро ги лижат и обработуваат за да може нежното пиче да прими таква големина. Потоа таа им ги пуши за да бидат што понадркани, големи, па следи ебењето во многу пози а добра снимка е како курот влегува во пичката до јајца како се движи женската. Нема крај на женската издржливост, бидејќи една прекрасна млада пичка се ебе со тројца со огромни куришта. Тие наизменично и влегуваат во тесното пиче а таа храбро издржува. Награда е спермата во лице и уста.
LIBIDINI IN FAMIGLIA 90' Germanija **** Одлично. Ебење на луѓе од иста фамилија. Секој со секого. Мајката со млад син кој ја растура во обраснатата пичка. Таткото ја ебе ќеркаси, симпатична , мила и цицлеста женска.Лезбо сцена на бабата со внуката и додека дедото дрка ги гледа. Братот кој е толку влакнест што не му се гледа кожата ја ебе сестра си многу згодно девојче а цврстиот кур од брат и е во тесната но влажна пичка. Урнебес.
GRANIES ON HEAT 89' Francija **** Теткици и постари жени се ебат со млади дечки чии тврди куришта ги бушат нивните расцветани пичишта. Женските се со огромни цицишта. Има и дебели, уринирање, буткање на раце во пичка, сендвич на двајца фраери кои и ги начукуваат куриштата во пичката и чмарот. Теткицата е задоволна а нејзините спуштени цициња се клатат во ритамот на ебењето.
REIFE LUST SCHALLEN 83' Francija **** Во овој филм има ебење на постари партнерки со помлади, било да се мажи или жени добростоечки теткици со млади момчиња, чии цврсти куришта ги задоволуваат жените. Млади девојчиња со цврсти, добри тела со постари фраери, кои се враќаат во младоста со помошта на овие женски. Раце во пичка, цела дланка Јака ебачина на незаситни партнери.
Das beste aus: EICHTEENIES 87' Germanija *** Млади пичиња мастурбираат во недостаток на мажи. Во нивните сеуште неразработени пички ставаат вибратори и се милуваат. Мастурбираат гледајќи само да го ублажат нивниот жед за секс.
BILL CLITON'S BEST BLOW JOBS 118' Holandija *** Ебење има само две сцени. Се друго е пушење. Повеќето се инсерти со чехињи во кои се појавуваат нови женски и машки фаци. Женските им ги пушат снажните куришта на мажјаците а спермата ја испиваат. Има секвенци кога две женски пушат еден кур а другата ги лапа јајцата. Или двајца мажјаци се борат за устата на симпатичната блондинка која наизменично ги прима големите курови во уста. Или два пара едно покажуваат што знаат жените во пушењето, па потоа следи замена. Спермата често завршува право во грло.
AUF BUSEN SUCHE 82' USA ** За љубителите на природно големи-огромни цицкиЖенските имаат со што да се пофалат: нивните цицки се магнет за фраерите кои најчесто ебет меѓу нив и потоа свршуваат право во лице. Има и 2есток секс кога трвдите куришта се до јајца во пичка а женските лудо мешаат.
BLACK AMATEURS EXTREME: Fill my hole 121' USA ** Во амбиент на ресторан женски изведуваат стриптиз. Одлични тела на аматерки ги покажуваат сите нивни вредности. Цврсти цициња, испрчени газови и избричени пички. Некој од нив и се ебат и тоа жестоко, примајќи тврди набрекнати курови во уста, пичка и чмар. Здрава ебачина.
Das beste aus: NEGER FICK # 1 120' USA ** Избор од црнечки секс. Препотени тела кои сјаат и во луд ритам се ебат. Добри женски, цицлести ситни тела, цврсти газиња, јаки батки. Дебели долги и надрвени курови во разработените избричени пички.
DAS GIRL AUS DAM PENTHAUSE 84' Germanija **** За да се стигне на насловната страна на Пентхаус треба да се има тело. А во овој филм женските има што да покажат. Како од модна писта, но уште пожешки во кревет. Такво јако ебење несте виделе. Добри риби, јаки фраери со цврсти куришта кои се подготвени да ги дупат жените до бесвест. Фантастично реално ебење.
Das beste aus: BLONDE HURREN # 1 118' Germanija **** Плавуши се ебат до бесвест. Има многу пушење на куришта. Првите неколку сцени се генг бенг каде по две прекрасни русокоси женски задоволуваат повеќемина мажи со дебели и цврсти куришта. Најчесто тие се борат за да им ги излижат куриштата и во гро план имаме кадри каде тие дури гледаат и во камерата. Свршување по лице. Во една сцена во пичката на една од ебачиците завршува цела рака.
WM: SPECIALITETEN 115' Germanija **** Микс од филмови на Магма. Кратки сцени со презентирање на најдоброто од Магма продукцијата. Пушење, лижење, анал, свршување во лице, секс со старици, со млади девојчиња итн. Во журналот има и би-сцени, додека еден маж ебава женска, на друг му го пуши и му ја пие спермата. Има сцени и со трансекцуалци каде и се ебат и си ги цицаат курињата. Присутна е кожа, ланци, камшици и слично.
MAGMA MEGA MIX # 2 92' Germanija *** Најдоброто од Магма тоа е овој филм. Исечоци од Магма продукцијата, само со тоа што сега се комплет ебавањето: од пушење и лижење преку пенетрација и цело ебење до свршување. Посебно возбудливо е ебењето без РЕЦКА во парк или базен каде има народ, но тоа не им пречи на парот да се изебат: таа го прима надрвениот кур, се насадува на него или ја ебе од страна за да сврши во уста а таа со задоволство ја излиже спермата.
SODOMIZER # 8: ANAL VACATION 114' USA ** Аматерки собирани од улица. Типот ги ебе пред камера за пари. Ситни мали американки похотно се ебат. Нивните мали пичиња се шират за да го примат типот кој ги растура од ебење во пичка и чмар.. Тие лудо пушат и тој им свршува во уста.
ROCCO ET LES HOTESSES DE L’AIR Dopolneto so pederi? 72' USA *** Се случува во авион а познатиот пастув Роко растура од ебење. Неговиот голем кур е мамка за жените. Го примаат во целост до јајца, го пушат а тој ебе ли ебе и обилно свршува. Ги лиже многуте жени кои не му одолеваат а тој ги наградува со жестока ебачина:Роко шоу.
Das beste aus: NACHBARN 117' Germanija **** Одличен микс од сцени на аматери кои жестоко се ебат. Природен секс без сценарија со бурни свршувања. Има жени со огромни месести пички, кои се мамка за мажите да ги ебат меѓу нив. Зинати пичишта пред кои свршуваат напалените мажи.
BREASTMAN GOES TO BREASTLAND 113' USA ** Типот со камера снима женски на кои им мести типови да ги ебат. Стандарден американски филм со здраво ебење, згодни дотерани американки кои ги примаат цврстите куришта до јајца.
Das beste aus: REISEN EUTER # 4 118' USA *** Цицките на овие жени се како балони огромни и кога ги ебат тие се тресат како желе. Ги ебат мажи со цврсти, долги куришта кои ги растураат од ебење. Јака и здрава ебачина со жени кои ги доведуваат до лудило.
Das beste aus: TIEFE-KELEN-FICK 120' USA **** Во филмот се сцени од пушење на тврди куришта. Женски ги примаат во уста во велост, до јајца. долги курови, од црнци исто така завршуваат во грло. Има сцени кога и два цврсти кура се во устата од женските. Или две женски се буткаат за еден кур а другата му ги лиже јајцата.
NEW PORNSTARS ANAL FUCKS 100% AMATEURS 121' USA ** Две женски во лезбо сцена, грицкајќи ги брадавиците и милувајќи си го клитеорисот. Во сите сцени е присутна како домаќин една згодна црнка која се вклучува во ебењето. Тројца типови растураат плава женска наизменижно менувајќи се во пичката и чмарот.Таа како резерва влегува за да можат цврстите куришта да најдат место за ебење. Добра бринета се наденува на добар кур и лудо меша а јајцата ги лапа другата женска. Таа и ја лиже спермата кога типовите ќе свршат по нежните тела од девојките.
Das beste aus: RIESEN EUTER # 3 119' USA *** Женски со огромни цицки здраво се ебат со еден, двајца па и тројца партнери или се самозадоволуваат со вештачки пенис. Нивните раширени пички се полни со цврсти куришта кои се ебат и меѓу големите цицки. тие се брануваат од ебењето а мажите ги тријат брадавиците од цицките и уште повеќе ги палат жените. Има и трилинг мажи кои растураат женска, начукувајќи ги куриштата во пичка, чмар и уста. Жестоко.
BLACK CHEERLEADER SEARCH # 22 118' USA ** Црнкињи кои жестоко се ебат и со белци и со црнци. Без многу вовед. Започнува здраво ебење на вајани црни тела кои блескаат од сјај премачкани со масло. Во таква ситуација куровите на типовите се коска и следи ебење за помнење. Црно-бела комбинација, црно-црна, анал, уста, пичка.
IN VENDITA 113' Italija **** Оргија од која ќе Ви застане здив. Десетина прекрасни италијанки се ебат со четворица батки. Тие наизменично ги менуваат отворите од женските и здраво и силно се ебат. Лудница. Дејствието од филмот се случува во прекрасна вила, каде на отворено покрај базен има исто врела ебачина. Супер филм.
Категорија: 
Теми: 

Comments

Chombe's picture

Ја би го ставил за шеф на ветеринарна станица у Сопиште, пошто едини филм со 6 ѕвезди му е SUPER ANIMAL HIGHLIGHTS # 8

На убаво пополнета жена при е*ењето со пони и помага поп...Тетка “си игра” со куче...Жените се е*ат со пони...

:)

Bajo's picture

Chombe, sigurno si go gleal filmov neli?!
man, i nickov i mailot sho ti e postiran (chombe@shkupi.net) nalikue na frik-tipac!
:))))))))))
svashta

Robomarket's picture

ГОЛЕМО БРАВО ЗА ЦАРОТ НА РЕЦЕНЗИИТЕ!!!!!
Во главно,типот си ја знае работата!

Мислам дека секој порно филм треба да има рецензија за да знае муштеријата што ќе гледа.
CUMM BROTHERS # 15 : HOT PRIMAL SEX е филмот што морам да го имам! =)

Goranski's picture

Алал да му е на типов којзнае до сега колку само има тапети и плочки сменето ....!!!

Chima's picture

Девојки , не јавувајте му се на типов што рецензира , сигурно после толку порничи има гнасна фантазија :))

charas's picture

Ti li najde da kazis nesto magmo edna promiskuitetna

Тамаш's picture

кој цар си ти човече...невероватно...просто невероватно...

divider's picture

Bolest!! Bolno covece, so koj pamet se dena... Tuku ja sum nasol da zboram. Porn rules, ama samo snuff i S&M.

Bixho's picture

Брате,

па ти си геније!!! Ја се кладам дека си имал 5+ по македонски. Да успееш да срочиш порно филм у три реченици, а при тоа да задржиш елоквентност за која оние куртони на on.net само може да сањаат, е тоа е стварно за одушевување.

Те молам немој да останеш само на ова. продуши и понатаму со рецензииве.

Биџо Грузиски

Сељачиште's picture

>куртони на on.net

Што значи куртони на on.net?

гоце's picture

Значи дека ова му е жут, следниот ќе биде црвен.

miopa's picture

Црвен на Он.Нет или на Багра? :)

Мислам дека не мислеше на вас него на филмските рецензенти што се појавуваат на Он.Нет порталот, не му се лути на дечкото одма.

гоце's picture

http://bagra.org/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&tid=1399#pid23288

dimitar27's picture

Za DIVIDER i BICHO:
Gledajte datum na prethoden post pred da pisuvate komentar ! ! !
Za Bicxo:
DA,pederi neelokventni se onie od ON NET,ama jebi ga druze,morame da im se lizeme,gazdi se ovde,kontas?:))
Za ostanatite:Koj se pogavolite DIVIDER i BICXO(Bicho??) ???

divider's picture

Sto the tovaram prijatele, koj sum i koga e posledniot post. Odvreme-navreme treba da se potsetat lugeto na izvonrednite nesta koj go pravat zivotot pointeresen. Ti teknuva??!!

VBB's picture

фантастично